☰ Menu
Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Poznaniu
Herb Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Poznaniu

Niedziela 31.05.2020

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Komunikat w związku z ogłoszeniem na terenie Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii spowodowanej koronawirusem SARS-Cov-2

KOMUNIKAT

Wielkopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Jakości Handlowej

Artykułów Rolno-Spożywczych

w związku z ogłoszeniem przez Ministra Zdrowia na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii spowodowanej koronawirusem SARS-CoV-2.

 

W związku z ogłoszeniem przez Ministra Zdrowia na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, spowodowanej zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo klientów oraz pracowników Inspektoratu, Wielkopolski Wojewódzki Inspektor Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych uprzejmie prosi o ograniczenie wizyt osobistych w naszym urzędzie. 

Wszelkie sprawy w miarę możliwości prosimy załatwiać telefonicznie, za pomocą poczty tradycyjnej, pocztą mailową lub poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą – ePUAP.

W wyjątkowych przypadkach, w razie konieczności osobistej wizyty, prosimy o uprzedni kontakt z Sekretariatem Inspektoratu, tel. 61 851-03-45.

Informacje dotyczące przyjęć oraz pracy Inspektoratu, w zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w kraju, będą aktualizowane na bieżąco i dostępne na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej Wojewódzkiego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Poznaniu.

Wytworzył:
Mirosława Mruk - Wielkopolski Wojewódzki Inspektor JHARS
Udostępnił:
Renata Roszewska
(2020-03-25 12:16:11)
Ostatnio zmodyfikował:
Renata Roszewska
(2020-03-25 12:16:44)
 

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X